Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз».

Шановні колеги!

Українське водне товариство WaterNet нагадує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» (ВЮВП) - національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!

На теренах України конкурс проводиться з 2003 року. На сьогоднішній день в ньому вже взяло участь понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни.

Основна мета конкурсу - залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

ВЮВП є чудовою можливістю для учасників продемонструвати свої науково-дослідні навички та залучитися до міжнародної юнацької спільноти.

Національний фінал ВЮВП відбудеться в НТУУ «КПІ» 5 – 8 квітня 2016 року з офіційним нагородженням фіналістів у Посольстві Королівства Швеції в Україні.

В конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІVрівня акредитації) ­­ – молодь віком від 15 до 20 років.

Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз» апліканту необхідно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді або звичайною поштою не пізніше 22 лютого 2016 року.

Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проектів можна знайти в Положенні про Конкурс.

Контактна інформація:

Оксана Денис, координатор конкурсу ВЮВП

  • тел.:(032)2602189, (067)6734644
  • e-mail: sjwp.ua@gmail.com

Поштова адреса: УВТ «WaterNet», ул. Саксаганського, 123, оф.4, м. Київ, Україна, 01032

Нравится эта новость? Тогда поделитесь ею!

Назад